KS Nitron - strona oficjalna

ŁKS Łagiewniki   Nitron Krupski Młyn

2009-09-12, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Jak się można było spodziewać gospodarze od samego początku rzucili się do ataków. Trener Plaza ustawił jednak w środku pomocy dziś 5 zawodników, co utrudniało grę ŁKS-owi. Gospodarze starali się grać skrzydłami ale większość piłek była zagrywana niecelnie. Jeśli już napastnicy doszli do piłki to skutecznie powstrzymywali ich nasi obrońcy zwłaszcza Lipka i Pietryga utrudniali im skutecznie rozgrywanie piłki. Przez pierwsze półgodziny strzały piłkarzy z Łagiewnik mijały naszą bramkę albo skutecznie były wyłapywane przez Małka. Nitron próbował zagrozić bramce ŁKS-u dwukrotnie w tym czasie ale piłka przeleciała na poprzeczką. W 35 minucie błąd popełnił Małek, który za słabo wypiąstkował piłkę. Doszedł do niej pomocnik gospodarzy i trafił do pustej bramki. Po starcie bramki Nitron mógł szybko odrobić straty. Weber zagrał piłkę do stojącego na ósmym metrze Skałki, ten jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i piłkę  zmierzającą do bramki zablokował obrońca. Tuż przed końcem pierwszej połowy groźną kontrę wyprowadzili gospodarze jednak Lipka zdołał wybić piłkę zmierzającą do pustej bramki.

Na drugą połowę gospodarze wyszli z zamiarem zdobycia kolejnej bramki i od samego początku atakowali bramkę Małka. Ciągle jednak zawodiła ich skuteczność i piłka omijała naszą bramkę. ŁKS zaczął grac wiecej skrzydłami jednak większość wrzutek była za mocna i napastnicy nie mogli oddać skutecznego strzału. Nitron miał problemy z wyjściem z własnej połowy a piłkarze z Bytomia atakowali coraż groźniej. Dobrze w bramce spisywał się Małek, który dwoma znakomitymi paradami zapobiegł utracie bramki. Ciągle dobrze grali nasi stoperzy i trener gospodarzy wprowadził nowych zawodników, którzy dobrze wprowadzili się do gry i stwarzali duże zagrożenie. Po głowce napastnika ŁKS-u zmierzajacą do bramki piłkę wybił Wolny, kilka minut poźniej ten sam zawodnik zablokował na 11 metrze pomocnika gości co pozwoliło Małkowi skutecznei interweniować. Z upływem czasu zagranie gospodarzy były coraz bardziej niecelne, a w 85 minucie sedzie wykazał się aptekarską dokładnością odgwizdując spalonego Zielonki po podaniu Webera. ŁKS drugą bramkę zdobył w doliczonym czasie gry po tym jak w sytacji sam na sam z naszym bramkarzem znalazł się rezerwowy napastnik. Mimo interwencji zdołał umieścić piłkę w siatce.

herb Nitron Krupski Młyn Informacje o kadrze Nitron Krupski Młyn

1. Daniel Małek
2. Krzysztof Lipka
3. Mateusz Wolny
4. Kamil Pietryga
5. Maciek Kołcz
6. Jonasz Dubiel
7. Piotr Budzisz ďż˝ďż˝ta kartka
8. Ireneusz Skałka ďż˝ďż˝ta kartka
9. Paweł Szewczyk  inny powďż˝d 65" Sebastian Zielonka
10. Maciej Pyda  inny powďż˝d 75" Aleksander Porożyński
11. Szymon Weber

herb Nitron Krupski Młyn Prezentacja graficzna skďż˝adu druďż˝yny Nitron Krupski Młyn

Komentarzy [0]

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nitron Krupski MłynSokół Zbrosławice (b)
Nitron Krupski Młyn   Sokół Zbrosławice (b)
2015-04-11, 16:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Nitron Krupski MłynNaprzód Wieszowa
Nitron Krupski Młyn 1:0 Naprzód Wieszowa
2014-10-26, 14:30:00
    relacja »

Unia Strzybnica 3:6 Iskra Lasowice
Sokół Zbrosławice (b) 0:3 Iskra Połomia
Orzeł Koty 5:0 Zgoda Repty Śląskie
Nitron Krupski Młyn 1:0 Naprzód Wieszowa

Nitron Krupski Młyn - Sokół Zbrosławice (b)
Zgoda Repty Śląskie - Iskra Lasowice
Orzeł Koty - Naprzód Wieszowa
Iskra Połomia - Unia Strzybnica

Zgoda - Niton
Ładowanie...

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.