KS Nitron - strona oficjalna

Orkan Dąbrówka Wielka - Nitron Krupski Młyn - 17:00

16 urodziny obchodzi Oskar Wojnicki

18:30 Trening juniorzy (boisko)

18:45 Trening seniorzy (boisko)

23 urodziny obchodzi Sebastian Kubik

Nitron Krupski Młyn - Tęcza Zendek - 17:00

Nadzieja Bytom - Nitron Krupski Młyn (j) - 11:00

pon.

darmowy hosting obrazków

adencja - agencja interaktywna

Kto awansuje do A-klasy

hasło:

6260664-admin

nitronkm@gmail.com- admin

Relacja spotkania

herb ŁKS Łagiewniki
herb Nitron Krupski Młyn
ŁKS Łagiewniki   Nitron Krupski Młyn

2009-09-12, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Jak się można było spodziewać gospodarze od samego początku rzucili się do ataków. Trener Plaza ustawił jednak w środku pomocy dziś 5 zawodników, co utrudniało grę ŁKS-owi. Gospodarze starali się grać skrzydłami ale większość piłek była zagrywana niecelnie. Jeśli już napastnicy doszli do piłki to skutecznie powstrzymywali ich nasi obrońcy zwłaszcza Lipka i Pietryga utrudniali im skutecznie rozgrywanie piłki. Przez pierwsze półgodziny strzały piłkarzy z Łagiewnik mijały naszą bramkę albo skutecznie były wyłapywane przez Małka. Nitron próbował zagrozić bramce ŁKS-u dwukrotnie w tym czasie ale piłka przeleciała na poprzeczką. W 35 minucie błąd popełnił Małek, który za słabo wypiąstkował piłkę. Doszedł do niej pomocnik gospodarzy i trafił do pustej bramki. Po starcie bramki Nitron mógł szybko odrobić straty. Weber zagrał piłkę do stojącego na ósmym metrze Skałki, ten jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i piłkę  zmierzającą do bramki zablokował obrońca. Tuż przed końcem pierwszej połowy groźną kontrę wyprowadzili gospodarze jednak Lipka zdołał wybić piłkę zmierzającą do pustej bramki.

Na drugą połowę gospodarze wyszli z zamiarem zdobycia kolejnej bramki i od samego początku atakowali bramkę Małka. Ciągle jednak zawodiła ich skuteczność i piłka omijała naszą bramkę. ŁKS zaczął grac wiecej skrzydłami jednak większość wrzutek była za mocna i napastnicy nie mogli oddać skutecznego strzału. Nitron miał problemy z wyjściem z własnej połowy a piłkarze z Bytomia atakowali coraż groźniej. Dobrze w bramce spisywał się Małek, który dwoma znakomitymi paradami zapobiegł utracie bramki. Ciągle dobrze grali nasi stoperzy i trener gospodarzy wprowadził nowych zawodników, którzy dobrze wprowadzili się do gry i stwarzali duże zagrożenie. Po głowce napastnika ŁKS-u zmierzajacą do bramki piłkę wybił Wolny, kilka minut poźniej ten sam zawodnik zablokował na 11 metrze pomocnika gości co pozwoliło Małkowi skutecznei interweniować. Z upływem czasu zagranie gospodarzy były coraz bardziej niecelne, a w 85 minucie sedzie wykazał się aptekarską dokładnością odgwizdując spalonego Zielonki po podaniu Webera. ŁKS drugą bramkę zdobył w doliczonym czasie gry po tym jak w sytacji sam na sam z naszym bramkarzem znalazł się rezerwowy napastnik. Mimo interwencji zdołał umieścić piłkę w siatce.

herb Nitron Krupski Młyn Informacje o kadrze Nitron Krupski Młyn

1. Daniel Małek
2. Krzysztof Lipka
3. Mateusz Wolny
4. Kamil Pietryga
5. Maciek Kołcz
6. Jonasz Dubiel
7. Piotr Budzisz żółta kartka
8. Ireneusz Skałka żółta kartka
9. Paweł Szewczyk  inny powód 65" Sebastian Zielonka
10. Maciej Pyda  inny powód 75" Aleksander Porożyński
11. Szymon Weber

herb Nitron Krupski Młyn Prezentacja graficzna składu drużyny Nitron Krupski Młyn

Komentarzy [0]

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nitron Krupski MłynTęcza Zendek
Nitron Krupski Młyn   Tęcza Zendek
2015-05-02, 17:00:00

Statystyki przedmeczowe »

Nitron Krupski MłynIskra Lasowice
Nitron Krupski Młyn 1:2 Iskra Lasowice
, 17:00:00

Zgoda Repty Śląskie 1:4 Iskra Lasowice
Zgoda Repty Śląskie 1:0 Naprzód Wieszowa
Zgoda Repty Śląskie 0:5 Nitron Krupski Młyn

Naprzód Wieszowa - Orkan Dąbrówka Wielka
Zgoda Repty Śląskie - Silesia II Miechowice
Iskra Lasowice - Tempo Stolarzowice
Nitron Krupski Młyn - Tęcza Zendek

Ognisko
Ładowanie...

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.