KS Nitron - strona oficjalna

ŁKS Łagiewniki   Nitron Krupski Młyn

2009-09-12, 16:00

Czas spotkania: 90 min.

Jak się można było spodziewać gospodarze od samego początku rzucili się do ataków. Trener Plaza ustawił jednak w środku pomocy dziś 5 zawodników, co utrudniało grę ŁKS-owi. Gospodarze starali się grać skrzydłami ale większość piłek była zagrywana niecelnie. Jeśli już napastnicy doszli do piłki to skutecznie powstrzymywali ich nasi obrońcy zwłaszcza Lipka i Pietryga utrudniali im skutecznie rozgrywanie piłki. Przez pierwsze półgodziny strzały piłkarzy z Łagiewnik mijały naszą bramkę albo skutecznie były wyłapywane przez Małka. Nitron próbował zagrozić bramce ŁKS-u dwukrotnie w tym czasie ale piłka przeleciała na poprzeczką. W 35 minucie błąd popełnił Małek, który za słabo wypiąstkował piłkę. Doszedł do niej pomocnik gospodarzy i trafił do pustej bramki. Po starcie bramki Nitron mógł szybko odrobić straty. Weber zagrał piłkę do stojącego na ósmym metrze Skałki, ten jednak zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału i piłkę  zmierzającą do bramki zablokował obrońca. Tuż przed końcem pierwszej połowy groźną kontrę wyprowadzili gospodarze jednak Lipka zdołał wybić piłkę zmierzającą do pustej bramki.

Na drugą połowę gospodarze wyszli z zamiarem zdobycia kolejnej bramki i od samego początku atakowali bramkę Małka. Ciągle jednak zawodiła ich skuteczność i piłka omijała naszą bramkę. ŁKS zaczął grac wiecej skrzydłami jednak większość wrzutek była za mocna i napastnicy nie mogli oddać skutecznego strzału. Nitron miał problemy z wyjściem z własnej połowy a piłkarze z Bytomia atakowali coraż groźniej. Dobrze w bramce spisywał się Małek, który dwoma znakomitymi paradami zapobiegł utracie bramki. Ciągle dobrze grali nasi stoperzy i trener gospodarzy wprowadził nowych zawodników, którzy dobrze wprowadzili się do gry i stwarzali duże zagrożenie. Po głowce napastnika ŁKS-u zmierzajacą do bramki piłkę wybił Wolny, kilka minut poźniej ten sam zawodnik zablokował na 11 metrze pomocnika gości co pozwoliło Małkowi skutecznei interweniować. Z upływem czasu zagranie gospodarzy były coraz bardziej niecelne, a w 85 minucie sedzie wykazał się aptekarską dokładnością odgwizdując spalonego Zielonki po podaniu Webera. ŁKS drugą bramkę zdobył w doliczonym czasie gry po tym jak w sytacji sam na sam z naszym bramkarzem znalazł się rezerwowy napastnik. Mimo interwencji zdołał umieścić piłkę w siatce.

herb Nitron Krupski Młyn Informacje o kadrze Nitron Krupski Młyn

1. Daniel Małek
2. Krzysztof Lipka
3. Mateusz Wolny
4. Kamil Pietryga
5. Maciek Kołcz
6. Jonasz Dubiel
7. Piotr Budzisz ??ta kartka
8. Ireneusz Skałka ??ta kartka
9. Paweł Szewczyk  inny pow?d 65" Sebastian Zielonka
10. Maciej Pyda  inny pow?d 75" Aleksander Porożyński
11. Szymon Weber

herb Nitron Krupski Młyn Prezentacja graficzna składu drużyny Nitron Krupski Młyn

Komentarzy [0]

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Nitron Krupski Młyn (j)Orzeł Miedary
Nitron Krupski Młyn (j) 10:2 Orzeł Miedary
2015-10-31, 09:30:00
    relacja »

Orzeł Miedary 0:1 Czarni Sucha Góra
Czarni Kozłowa Góra 0:2 Orkan Dąbrówka Wielka
Orzeł Biały Brzeziny Śląskie 2:3 LKS Żyglin
Tęcza Zendek 4:5 KS Piekary Śląskie
Rozbark Bytom 2:1 Iskra Lasowice
Nadzieja Bytom 6:0 Nitron Krupski Młyn (j)

Orzeł Biały Brzeziny Śląskie - Tęcza Zendek
Orkan Dąbrówka Wielka - LKS Żyglin
Czarni Sucha Góra - Nadzieja Bytom
Iskra Lasowice - Orzeł Miedary
KS Piekary Śląskie - Rozbark Bytom
Nitron Krupski Młyn (j) - Czarni Kozłowa Góra

Nitron - ŁKS
Ładowanie...

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.