KS Nitron - strona oficjalna

nitronkm@gmail.com- admin

Przed startem B-klasy

• autor: dtunam, 2014-08-15 17:53

Co się wydarzyło w Nitronie przed startem B-klasy 2014/2015?

Wszystko rozpoczęło się dawno dawno temu... no dobra wcale nie tak dawno bo 4 lipca 2014. To wtedy rozpoczęły się przygotowania do nowego sezonu. Odrazu pojawiły się pytania kto, kiedy i za ile przyjdzie grać na Krupski Młyn. Z powodu trwających w tym czasie Mistrzostw Świata pojawiało się wiele nazwisk ale po rozmowach z agentami oraz testach medycznych zarząd zdecydował się tylko na kilku zawodników. Oczywiście przed resztą nie zamykamy swoich drzwi i jak tylko mają ochotę to zapraszamy aby spróbować sił w naszym klubie. Kto więc nas zasilił?

Po pierwsze Mateusz Jaruszowiec znany bardziej jako Jara. Wychowanek naszego klubu po kilku latach kariery w lidze okręgowej i braku awansu do wyższej klasy rozgrywkowej postanowił, że tylko przechodząc do Nitronu będzie mógł sobie wpisać w CV : "awans do wyższej klasy rozgrywkowej w rozgrywkach piłki nożnej pod egidą PZPNu". Wprawdzie Mateusz dopiero niedawno przestał być młodym i perspektywicznym zawodnikiem ale ma już spore doświadczenie, które napewno przy się w naszej drużynie.

Kolejnym młodym gniewnym, który wraca do Nitronu jest Szymon Weber. Wprawdzie był na testach w jednym z francuskich potentatów ale nie ci stwierdzili, że nie mają tyle ropy aby go pozyskać i wrócił do Polski. Napewno treningi za granicą dobrze wpłynęły na jego formę oraz postawę i nikt już po treningu gdy będzie brakowało piłki nie patrzy najpierw w jego stronę.

Wszyscy pamiętają tez problemy z bramkarzami jakie mieliśmy w poprzednich rozgrywkach. Dlatego też aby naszemu jedynemu "ręcznikowi" nie było smutno pozyskaliśmy mu dwóch nowych kolegów. Pierwszy z nich to dobrze znany Marcin Psiuk, który postanowił jeszcze rozruszać swoje stare kości i ściągnąć korki z kołka w szopie. Narazie pokazuje, że prawdziwe jest powiedzenie mówiące o tym, że bramkarz jest jak wino. Im starszy tym lepszy. Drugi pozyskany bramkarze na początku był wielką tajemnicą i ciągle nie wiadomo jakie możliwości w nim drzemią ale napewno Małek musi się w końcu zacząć przykładać do treningów. Dawid przychodzi do nas jako wolny zawodnik, który ostatnio grał w niedalekiej Połomii.

Po kliku latach spędzonych na siłowni do grania wrócił uważany kiedyś za duży talent Sebastian Kubik. Co można o nim powiedzieć? Kojarzycie Hulka (taki brazylijski napastnik a nie ten zielony stworek)? To Sebastian jest jego muskulatury, ma podobną technikę ale woli grac bardziej zespołowo.

Aha no i jest jeszcze on. Niegdyś wielki talent na lewej obronie a może to był jego brat. Jacyś tacy podobni do siebie. Teraz po epizodzie w jakimś tam monachijskim Bajerzy wraca do swojego macierzystego klubu.  Tak więc Adaś Maciek do boju!!!

Uwaga!!! Powyższy tekst jest utrzymany w kontekście żartu i nie miał na celu nikogo obrażać.

autor: ~koach23 2014-08-15 19:24:52

avatar Udał Ci się artykuł ;)
Powodzenia w nadchodzącym sezonie!

autor: ~kibic.. 2014-08-15 21:23:29

avatar Szkoda ze Serwatki jeszcze nie ma u nas .. byla by niezła paka ..

autor: ~wodzu 2014-08-15 22:38:46

avatar Serwatka zostaje w Starcie

autor: ~:D 2014-08-15 23:11:19

avatar no Mati jak za najlepszych czasów :) redaktor naczelny :D

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS Piekary ŚląskieNitron Krupski Młyn (j)
KS Piekary Śląskie 5:4 Nitron Krupski Młyn (j)
2017-04-09, 11:00:00
    relacja »